News

Ало, ало, Вінниця на зв`язку…

27 February 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Польові роботи нового аграрного сезону набирають обертів. Хтось вже активно підживлює озимину, дехто планує посівну компанію ярих зернових, а ми спільно з компанією Торговий Дім «Насіння» проводимо навчання для господарств Вінниччини та Центральної України.

Провідні агрономи компанії TerraTarsa представили оновлене портфоліо, акцентувавши увагу, як на вже зарекомендувавших себе лише з позитивної точки зору, комплексних водорозчинних добривах з мікроелементами Новалон Фоліар та Агрітек iLeaf, біостимуляторах Спідфол Марін та Агрітек Аско, антистресанту-реаніматору Спідфол Кальмаг, так і на новинках компанії – рідких комплексних добривах (РКД) Мультикроп Рапід та регулятора кислотності Паверфол рН-control.

Аграріям, що планують вирощувати ярі культури, актуальним було представлення унікального комплексам для передпосівного обробітку насіння Новалон Сід Трітмент. Збалансований набір макро-, мезо- та мікроелементів у поєднання з біологічно-активними речовинами (гормонами, амінокислотами, фульво- та гуміновими кислотами) та високоефективними ад’ювантами не лише забезпечать успішний старт культур, але й збережуть насіння від провокаційної вологи, що є надважливим завданням в умовах посухи.

Якщо говорити про кукурудзу та соняшник – то ці культури дуже добре реагують на обробку насіння: і в перерахунку на гектарну норму – 1 долар, витрачений на Новалон Сід Трітмент, дає від 2 до 4,5 центнерів прибавки врожаю!

Також робили акцент на борних продуктах – зокрема, Спідфол Бор. Це кристалічний моно-продукт, який не має аналогів на ринку України. Добриво повністю водорозчинне та безпечне для комах. Так, соняшник на 99% запилюється бджолами, а Спідфол Бор має яскраво виражений запах солодкої карамелі, що в свою чергу приманює бджіл. Ідеальна фаза для внесення Спідфол Бор по соняшнику – якраз перед цвітінням, коли з`являється перший жовтий листочок.

Провідний агроном компанії Торговий Дім «Насіння» представив фінансову складову застосування листкових підживлень. Які форми (рідку чи кристалічну) і формуляції добрив обрати відповідно до фази розвитку рослин і ґрунтово-кліматичних умов регіону та як правильно прорахувати економіку виробництва.

Не секрет, що за відсутності вологи необхідно зменшувати кількість основних добрив для ґрунтового внесення і впроваджувати у систему листкових підживлень високоефективні добрива і біостимулятори для реалізації потенціалу кульутр.