Press

Autumn foliar application of winter rape

03 September 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ОСІННЄ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМОГО РІПАКУ
Особливе місце в оптимізації розвитку та зимостійкості рослин ріпаку належить позакореневому підживленню в осінній період.
Найкращі результати отримують, застосовуючи обробку спеціальними добривами з моменту сівби і до фази 4-6 листків. Завдяки застосуванню продуктів «TerraTarsa», ми створюємо сприятливі умови для розвитку кореневої системи, диференціації генеративних органів, посилюємо стресостійкість та покращуємо перезимівлю рослин.
✅ОБРОБКА НАСІННЯ:
Першим і основним підживленням рослин на початкових стадіях їх розвитку можна вважати обробку насіння спеціальними добривами. Компанія «TerraTarsa» має у своєму арсеналі два унікальних продукти НОВАЛОН_СІД_ТРІТМЕНТ та ПАВЕРФОЛ_ЕНЕРДЖІ_СІДС, які:
?стимулють ріст корінців за рахунок елементів живлення, амінокислот, ауксинів та цитокінінів;
?підсилюють стійкість до стресових умов та захворювань;
?створють захист від провокаційної вологи, що особливо важливо для насіння ріпаку;
?покращують умови для розвитку корисної мікрофлори.
✅ЛИСТКОВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ:
Для формування сильної кореневої системи і поліпшення зимостійкості, починаючи з фази 4-6 листків, ріпак доцільно підживити комплексними спеціальними добривами з лінійки НОВАЛОН_ФОЛІАР. Здебільшого застосовується формуляція 10-45-15+0,5MgO+МЕ і 09-12-40+0,5MgO+МЕ.
Ми зможемо досягнути:
?покращення фосфорного живлення за низьких температур;
?підвищення зимостійкості за рахунок калію;
?формування надземної маси і оптимізації білкового синтезу за рахунок азоту;
?завдяки магнію – транспортування цукрів із листя до коренів, внаслідок чого формується розвинена коренева система, покращується фотосинтез та поглинання поживних елементів.
✅Для оптимального формування кореневої системи, запобігання дуплистості кореня, накопичення вуглеводів, їх транспортування до кореневої шийки, закладання генеративних органів у цей період обов’язковим прийомом є сумісне застосування борного добрива СПІДФОЛ_БОР. Дане добриво містить бор у формі поліботату, володіє ідеальною розчинністю та властивістю покращувати кислотні характеристики робочого розчину (рН-5), краще засвоюється рослинами;
✅Разом із комплексними добривами варто застосувати біостимулятор СПІДФОЛ_МАРІН, який додатково стимулюватиме розвиток кореневої системи на ранніх етапах росту та розвитку рослин.
Ріпак є однією з найвибагливіших до сірки культур. Завдяки внесенню сульфату магнію пошкоджені впродовж зими рослини швидко відростають. При цьому поліпшується живлення ріпаку сіркою. Магній швидко проникає в клітини навіть за низьких температур, сприяє засвоєнню інших елементів живлення.