News

Opening of a soil-agrochemical laboratory

22 September 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

ПІДВИЩЕННЯ УРОЖАЙНОСТІ ЗАВДЯКИ АГРОХІМІЧНОМУ СЕРВІСУ СВІТОВОГО РІВНЯ

Приємна новина для всіх аграріїв України: наприкінці вересня у Каховці розпочала свою роботу ґрунтово-агрохімічна лабораторія ім. професора Івана Гоголева, яка дозволить нашим фермерам підбирати досконалу систему живлення для будь-якої культури. Лабораторію відкрила компанія «ТерраТарса Україна», яка вже 20 років займається спеціальними добривами та крапельним зрошенням.

Компанія «ТерраТарса» відома завдяки постійним інноваціям. З моменту свого заснування (1997 рік) вона не стоїть на місці, постійно розвивається і вдосконалює сервіс для своїх клієнтів. Сильний науковий потенціал – в компанії працює 4 кандидата наук, досвідчені агрономи та хіміки, крім того засновник компанії та генеральний директор Андрій Гоголев є спадковим вченим ґрунтознавцем, – дозволяє компанії успішно працювати і в кризові часи та завжди йти попереду у своїй сфері діяльності.

Створення нової лабораторії «ТерраЛаб» – це черговий масштабний проект компанії, адже вона укомплектована найсучаснішою апаратурою, що робить її унікальною не лише в Україні, але і серед країн СНД. Лабораторія співпрацює із провідними науковими установами у сфері агрохімії і ґрунтознавства. У недалекому майбутньому «ТерраЛаб» стане частиною заводу з виробництва хімічно чистих добрив, який наразі будує «ТерраТарса» у Каховці.

Ключові переваги лабораторії «ТерраЛаб»:

  1. Ультрасучасне обладнання.
  2. Максимальна автоматизація процесів дослідження.
  3. Якісні реактиви.
  4. Застосування міжнародних стандартів при проведенні аналізів.
  5. Досвід спеціалістів.

В чому унікальність «ТерраЛаб»?

Керівництво «ТерраТарса України» мріяло, щоб наші аграрії могли робити сучасні аналізи у себе в країні, а не витрачали час, нерви та кошти на відправку зразків до іноземних установ. Протягом кількох років досліджувалися світові технології та розробки, закуповувалось обладнання, спеціалісти проходили відповідне навчання за кордоном. І ось вже цієї осені «ТерраЛаб» готова прийняти перші зразки на дослідження. Максимальна точність та стабільність результатів аналізів гарантована!

Аналізи, які проводить лабораторія, дозволять визначити вміст доступних форм елементів живлення для рослин в ґрунті, з’ясувати забезпеченість рослин поживними речовинами протягом їх вегетації та розробити науково обґрунтовану систему живлення всіх сільськогосподарських культур.

Оскільки лабораторія розташована в центрі зрошувального землеробства України (м. Каховка), то вона також буде підтримувати місцевих виробників, які вирощують продукцію на зрошенні. Оцінка якості зрошувальної води як джерела зрошення є обов’язковим при проектуванні або проведенні меліоративних заходів. Лабораторія виконає аналізи води на такі показники, як рН, ЕС, вміст токсичних іонів та елементів живлення, що в кінцевому результаті дозволить значно підвищити урожайність сільськогосподарських культур, якість продукції та запобігти таким негативним процесам як засолення, осолонцювання і підлуження ґрунтів.

Лабораторія також пропонує проведення аналізу якості добрив, як органічних так і мінеральних. Всі ми знаємо, що якість добрив – один з визначальних факторів їх ефективності. Таким чином отриманні дані по якості добрив дозволять виробникам запобігти використанню неякісних добрив, що дає можливість отримати гарантований результат та суттєво зекономить гроші для підприємства. «ТерраЛаб» – єдина в Україні лабораторія, де виконується аналіз добрив на всі елементи, в тому числі на вміст бору та сірки.

Як це робиться?

Коли новий зразок надходить до лабораторії для аналізу, йому надають унікальний ідентифікаційний номер, який заноситься до системи LIMS (система управління лабораторною інформацією). Після кодування лаборанти-хімікі приступають до його вивчення. Такий підхід дозволяє чітко контролювати весь процес проведення аналізів Завдяки цьому немає потреби довго чекати результатів, все робиться швидко і точно, необхідне документальне підтвердження щодо проведених аналізів надається без затримок і містить лише достовірну інформацію.

У своїй роботі працівники лабораторії спираються на міжнародний досвід і сучасні методики досліджень, що пройшли перевірку в лабораторії світового рівня «DoktoLab» (Туреччина). Ця лабораторія має міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2000, а її дослідження визнані міжнародними інститутами у галузі сільського господарства.

Яке обладнання використовується?

Приємно, що в Україні, незважаючи на труднощі та перепони, галузь сільського господарства продовжує розвиватись. Завдяки таким компаніям як «ТерраТарса Україна» тепер наші аграрії мають змогу проводити якісні агрохімічні дослідження не за кордоном, а у себе на батьківщині. Крім того, компанія пропонує агрономічний супровід та консультування за результатами агрохімічних аналізів, надаючи необхідну інформацію як для оптимізації основного внесення добрив, так і для підвищення ефективності позакореневих підживлень.

Збільшуйте врожайність своїх культур!