News

ТерраТарса – довіра через роки!

09 October 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Довіра до виробника, здебільшого, формується в процесі експлуатації, випробування чи споживання його продукції. Довіра ж до виробника добрив може встановитися лише через кілька років з початку їх використання, або шляхом багаторічних досліджень.

Досить часто, ми зустрічаємось із ситуацією, коли на ринку з’являється продукт, добриво із невідомим походженням, сумнівним складом, голосними лозунгами на етикетках упаковки та у рекламі. Звичайно, що прихильників такого товару відразу годі буде й знайти. Проте, коли виробник із самого початку свого шляху на ринку не приховує необхідної для споживача інформації, готовий ділитися особливостями технології, чітко вказує склад і характеристики добрива, запрошує  відвідати свої виробничі потужності – до нього формується довіра міцна і тривала. Саме завдяки такій відкритій політиці все більше українських господарів довіряють компанії ТерраТарса.

Нещодавно компанія ТерраТарса організувала для своїх дистриб’юторів серію пізнавальних екскурсій у Туреччину, в Анталію, на завод Doktor Tarsa, де виробляються добрива для більш ніж 70 країн світу, в тому числі й для українських споживачів. Відвідувачів ознайомили з історією розвитку групи компаній та виробничою мережею у світі, адже вона вражає своєю масштабністю. Зокрема до складу групи компаній Doktor Tarsa входять: Tasaco Tarim, компанія з виробництва насіння сільськогосподарських культур; SQM-MED – виробництво борних добрив та унікальної контрольованої гранули  Plantacote; Plantacote – виробник комплексних добрив з мікроелементами у Нідерландах; Anorel – виробник комплексних добрив з мікроелементами у Бельгії; Prosementi – виробництво насіння люцерни в Італії; Doktolab – сільськогосподарська лабораторія, яка виконує аналізи добрив, ґрунту, рослин та поливної води; та ТеrraTarsa – виробництво в Україні.

Також наших колег вразили виробничі потужності Doktor Tarsa. Так, у промисловій зоні в Анталії розташовані дві лінії з виробництва водорозчинних комплексних добрив річною продуктивністю 25 тис. т кожна, підприємство з виробництва рідин і суспензій річною потужністю 4 млн. л, завод з переробки бору річною продуктивністю 9 тис. т, завод з виробництва вермикуліту потужністю 3,6 млн л/рік. Всі виробничі об’єкти інтегровані в систему управління якістю. Doktolab контролює всі вхідні і вихідні матеріали і продукти. У лабораторії завжди кипить робота, і наші екскурсанти в цьому особисто впевнилися. Лабораторне обладнання від найкращих виробників і відповідає найсучаснішим вимогам. До речі – лабораторія Doktolab регулюється незалежною міжнародною програмою контролю якості Magruder.

Поступово, пересуваючись територією підприємства, екскурсанти мали змогу спостерігати за великогабаритною технікою, яка працює в складах і забезпечує вантажні роботи, а також відвідали склад пакування та готової продукції. Загальна ємність складів становить 100 тис. т. Загальна площа зберігання і виробництва становить 5 га.

Особливу зацікавленість у відвідувачів викликав цех грануляції добрив, який нещодавно був введений в експлуатацію і тепер працює на повну потужність.

На даний час Doktor Tarsa займається виробництвом численних продуктів для сільського господарства: традиційних основних добрив та спеціальних водорозчинних добрив і мікроелементів для листкового підживлення, комплектуючих для автоматичних систем поливу, насіння квітів та насіння овочів, насіння твердих сортів пшениці та вермикуліту. Підприємство продовжує розвиватися, обслуговує сільське господарство Туреччини і виробляє більше 1 200 видів продукції.

Щоразу наші гості залишаються приємно враженими відкритістю та доброзичливістю фахівців Doktor Tarsa. Впродовж екскурсії було зроблено безліч фото і отримана маса корисної та цікавої інформації стосовно виробництва добрив.

Цими новими знаннями та враженнями наші колеги зможуть поділитися з українськими аграріями. Пропозиції та поради щодо вибору добрив будуть аргументованими і подарують більше можливостей отримати добрі врожаї.

Саме так народжується довіра!