Press

Спідфол Аміно Кальмаг – коли слова зайві!

15 April 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Незважаючи на те, що на календарі вже середина квітня – погода продовжує тримати аграріїв у тонусі.
Тому ми поспішаємо поділитися практичною порадою, яка допомогла ФГ «Нікітчук» Великолепетиського р-ну Херсонської області врятувати свої посіви ще після перших заморозків.

На фото ми бачимо, в якому стані перебував ріпак після нічних температур у -8°С – -10°С. Проте, завдяки оперативному втручанню, культуру було врятовано. На посівах озимого ріпаку та озимого гороху застосували Новалон Фоліар 10-45-15 (норма 1 кг/га) плюс Спідфол Аміно Кальмаг (норма 1 л/га).
Фосфор за низьких температур повільно засвоюється кореневою системою, тому дуже важливо вчасно провести листкове підживлення у критичні осінні та весняні фази. В подальшому збалансований розвиток кореневої системи допоможе рослині ефективно використати поживні елементи з ґрунту та запаси продуктивної вологи, що дуже актуально в умовах богарного півдня України.
Цьогоріч озимі культури рано відновили вегетацію і зворотні приморозки застали їх у більш пізніх фазах, ніж зазвичай. Озимий ріпак в даному господарстві постраждав на початку стеблування і потребував невідкладної допомоги.
В даному випадку Спідфол Аміно Кальмаг завдяки високому вмісту амінокислот виконав роль РЕАНІМАТОРА, надаючи готовий будівельний матеріал (амінокислоти) для відновлення рослини після стресу. Кальцій і магній, що додатково входять до складу добрива, зміцнили клітинні стінки в рослинах, що підвищило стійкість до патогенних факторів.
Культури витримали навіть подальші зворотні заморозки з періодичним пониженням температури вночі до -6°С, у порівнянні з контролем.

Обробка була проведена 28.03.2020.
Эфект фіксували 10.04.20.